Nieuws

Tijdelijke subsidieregeling Partners voor Water verruimd

publicatiedatum 23-07-2010

Op 6 juli jl is de Tijdelijke Subsidieregeling van het Programma Partners voor Water in werking getreden. Na publicatie regeling zijn bij Partners voor Water veel vragen binnengekomen over het aantal keer dat een partij subsidie toegewezen kan krijgen.
Momenteel is het aantal subsidies dat kan worden verleent beperkt tot twee per deelnemer binnen het samenwerkingsverband, of de groep waartoe de deelnemer behoort.

Het programma Partners voor Water beoogt door het bundelen van krachten de internationale positie van de Nederlandse watersector (overheden, bedrijfsleven, kennisinstituten en NGO’s) te verbeteren, en zo een bijdrage te leveren aan de wereldwaterproblematiek. Omdat krachtenbundeling tussen verschillende in Nederland gevestigde partijen een belangrijke doelstelling van het programma is en omdat de tijdelijke kaderregeling de subsidiebijdrage al beperkt tot maximaal €500.000 aan staatssteun, wordt de opgenomen beperking verwijderd.

Concreet betekent dit dat u voor een onbeperkt aantal projecten subsidie kunt ontvangen tot ten hoogste €500.000 aan staatsteun.

De wijziging van de regeling wordt zo spoedig mogelijk in de Staatscourant gepubliceerd.

Subsidieaanvragen kunnen tot uiterlijk 15 september 2010, 15.00 uur schriftelijk worden ingediend bij Agentschap NL / Divisie NL EVD Internationaal, t.a.v. Partners voor water, Postbus 20105, 2500 EC Den Haag. Ter ondersteuning van de schriftelijke aanvraag wordt u verzocht voor dit tijdstip tevens een digitale versie (Word en Excel documenten) te sturen aan info@partnersvoorwater.nl

Voor meer informatie en contactpersonen zie deze website of bel 088 - 602 8058.

Bron: Partners voor Water